3d 2 1

Şahin Ofset Matbaa ve Sürekli Form Baskı Hizmetleri

HAKKIMIZDA

İYİ BİR OFSETTEN BEKLENTİLERİNİZ

Detaylar üzerinde titiz çalışması, gelişmiş teknoloji kullanması, yüksek kalite standartlarına sahip olması, geniş bir yelpazede hizmet sunması, işlerini zamanında teslim etmesi, masanıza çok ekonomik fiyat teklifleri koyması... Müşteri odaklı ve güleryüzlü hizmet anlayışısıysa, beklentilerinize en iyi cevabı verecek yerdesiniz.

11

Şahin Ofset sektördeki yenilikleri takip ederek, geniş makina parkuru ve profesyönel personellerle çalışmaya devam ediyor. İşyerimiz makine parkını güncellemek ve modernize etmek için sürekli olarak yatırım yapmakla kalmayıp piyasadaki en uygun fiyatlarıda sizlere sunuyor.

zamm

Misyonumuz
müşterilere geniş bir hizmet yelpazesi sunmak; teknolojik gelişmeleri yakından izlemek, işleri yüksek kalite standartlarında, düşük fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla, vaat edilen zamanda teslim ederek  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

zirve1

Vizyonumuz
baskı teknolojisinde dünya standartlarını yakalayarak, Mersin’de matbaacılığı dünya  kalitesi düzeyinde gerçekleştirmek ve Türkiye’deki birçok firmanın hizmet beklediği ulusal bir markaya dönüşmek.

bilgi

Kapasitemizi 2 Katına Çıkardık2015Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için büyük yatırımlar yaparak, makina parkurumuzu genişletip teknoloji ve alan kapasitemizi arttırdık. Şahin ofset olarak başta Mersin olmak üzere çevre illerde de tüm baskı çalışmalarınıza cevap vererek sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz...

Mersin Davetiye ve Sürekli Form2015Şahin ofset olarak sürekli form ve davetiye baskıları konusunda Mersin'de marka olmaya devam ediyoruz...

Hizmetler

  • Sürekli Form
  • Grafik Tasarım
  • Logo Kartvizit
  • Davetiye ve Broşür
  • Katalog - Dergi
Sürekli Form
Grafik Tasarım
Logo Kartvizit
Davetiye ve Broşür
Katalog - Dergi

Çalışmalarımız

Bize Ulaşın

Tel:0324 233 77 44 - 0324 237 88 85

Fax:0324 237 88 86

Email:bilgi@sahinofset.com.tr

Adres:Camişerif Mh.5225 Sk.No:16/A - MERSİN

İletişim Formu

Mesajınız gönderilmiştir teşekkürler.

Teşekkür ederiz

Mesajınız gönerilmemiştir.

Lütfen zorunlu alanları doldurun.

Telif Hakkı Şahin Ofset\'e aittir. Designed bycahit.com

Şahin Ofset| Mersin Matbaa | Mersin Matbaalari |